حامد پنجشنبه 1391/02/14 ساعت 14 و 14 دقیقه و 54 ثانیه نظرات ()
» یکی از چیز هایی که وبلاگ نویس ها رو ناراحت میکنه اینه که کسی تو وبلاگشون نظر نمیذاره! خوب این ممکنه دلایلی از قبیل دلایل زیر رو داشته باشه !

1.دیر به دیر آپدیت میکنین

2.مطالب به درد بخوری ندارین

3.مطالبتون کپی هست (من خودم بار ها برام اتفاق افتاده یک مطلبو تو ده تا بلاگ دیدم)

4.برای کسی نظر نمیذارین و ازش دعوت نمیکنین که به وبلاگتون بیاد

5.به نظرات پاسخ نمیدین
...

در صورتی که این کار ها رو انجام میدین نباید توقع داشته باشین که کسی برای شما نظر بذاره و ازتون تشکر هم بکنه !!!

اما مشکل دیگه ای که من اصلا خوشم نمیاد و حتی از نظر نذاشتن هم بدتره و بیشتر هم تو وبلاگ های مذهبی و اعتقادی یا به قول خودشون ارزشی نویس ها!! وجود داره اینه که هی میان به جای نظر دادن در مورد مطالب که اکثرا هم مطالب روز و مهمی هست شعر و نثر و جوک و چرت و پرت (ببخشیدا !!) میذارن ! این کار یعنی چی ؟؟ چه هدفی رو دنبال میکنین !؟ فقط میخواین زیر هر پست نوشته باشه 500 تا نظر دارین ! این خیلی براتون مهمه ؟ عقده نظر دهی دارین !؟

به جای این کار ها یکم به مطالب دقت کنید و درباره شون فکر کنید . مثلا من تو یک وبلاگ  مطلبی رو در مورد آقای مطهری خوندم که نوشته بود ایشون گفتن ٰ, نوشته های آقای شریعتی از لحاظ مذهبی صفر است ! من هم دیدم 500 تا نظر زیر پست هست و خوشحال شدم گفتم مردم ما چه قدر باشعور و فرهیخته شدن که میان و تو اینجور مباحث شرکت میکنن و نظرشون رو در مورد مطالب مختلف میگن ولی با تاسف بسیار دیدم که همشون شعره !اگه دوست داشتین آدرس این صفحه رو برای بقیه هم بفرستین تا شاید یکم تو کار هاشون تجدید نظر کنند !